Doprava zdarma Doprava zdarma

Prodejna

 

Prodejna Kralupy nad Vltavou

OD Tesco - Veltruská 815
278 01 Kralupy nad Vltavou

kralupy@goldex.cz

tel: 608 444 949
(osobní odběr vyřízené objednávky)

Po - Ne
9:00 - 20:00 hodin

image prodejna Kralupy nad Vltavou

 

Z Prahy k nám na prodejnu do Kralup nad Vltavou trvá cesta cca 30 minut. V Praze se napojíte na dálnici D8 a na sjezdu exit 9 se dáte směr Kralupy nad Vltavou a přijedete k prodejně TESCO, kde zaparkujete zdarma na velkém parkoviště.

 

image prodejna Kralupy nad Vltavou image prodejna Kralupy nad Vltavou image prodejna Kralupy nad Vltavou image prodejna Kralupy nad Vltavou image prodejna Kralupy nad Vltavou image prodejna Kralupy nad Vltavou

 

 

Prodejna Brno

OC Velký Špalíček
Mečová 695/2
602 00 Brno-střed

brno@goldex.cz

tel: 608 444 848
(osobní odběr vyřízené objednávky)

Po - So 09:00 - 20:00 hodin
Ne 10:00 - 19:00 hodin

image prodejna Brno

 

Parkovat lze v našich podzemních garážích pod obchodním centrem od 8 – 24 hodin denně, ale ve všední dny od 6 do 16 hodin je vjezd do centra města a tudíž i příjezd do obchodního centra a podzemních garáží omezen. V této době od 6 do 16 hod lze k nám vjet pouze s výjimkou pro vjezd od Magistrátu města Brna, kterou návštěvníci Špalíčku nemají k dispozici. V tuto dobu je nejlepší zaparkovat v novém parkovacím domě Domini - vjezd autem je z Husovy ulice. Výstup je přímo do Dominikánského náměstí (respektive ulici Panenskou) a odtud už jen cca 2 minuty pěšky k nám do OC Velký Špalíček.

 

image prodejna Brno image prodejna Brno image prodejna Brno image prodejna Brno image prodejna Brno image prodejna Brno

 

 

Naše prodejny se nachází v Kralupech nad Vltavou přímo v prodejně Tesco a v Brně v nákupním centru Velký Špalíček. V prodejnách naleznete široký sortiment šperků a hodinek. Vybere si opravdu každý, máme zde k prodeji stříbrné šperky, zlaté šperky, diamantové šperky a hodinky. V neposlední řadě, jsou zde k vidění vzorkovnice snubních a zásnubních prstenů, kde Vám naše zkušené a ochotné kolegyně rádi poradí s výběrem, změří velikost, nabídne do prstenu možnou variantu rytiny a sepíše objednávku. Všechny zásnubní a snubní prsteny, které nabízíme na stránkách naleznete v prodejně k vidění ve vzorkovnici. Kolegyně Vám může vyměnit baterii v hodinkách, když hodinky nejsou vodotěsné, pokud budou hodinky vodotěsné, tak to s Vámi kolegyně sepíše a baterii a zkoušku vodotěsnosti Vám provede náš hodinář. Na prodejně mimo jiné děláme i výkup zlata a uděláme objednávky na výrobu Vašeho šperku přesně na míru dle Vašeho přání! Samozřejmostí v naší prodejně je, že každý zakoupený šperk a hodinky Vám zabalíme do krásné krabičky. Tak neváhejte a navštivte naší prodejnu GOLDEX v Kralupech nad Vltavou!

 

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací